Czym charakteryzują się ringke etui?

Czym charakteryzują się ringke etui?

17 stycznia, 2020 Wyłącz przez Redakcja

Oryginalny iPhone jak łatwo się domyślić jest dość kosztowną inwestycją, dlatego też warto postawić na profesjonalne akcesoria, dzięki którym będzie można go zabezpieczyć. W zadaniu tym pomóc może na przykład ringke etui, które w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Niesamowita funkcjonalność

Ringke etui może pochwalić się przede wszystkim niesamowitą funkcjonalnością. Poszczególne przyciski są bardzo czułe w dotyku, dzięki czemu nie ma nawet najmniejszych problemów z użytkowaniem swojego nowego telefonu. Niestety pierwsze lepsze etui nie może pochwalić się dobrymi przyciskami. Całe etui zaprojektowane zostało w taki sposób, aby użytkownicy mieli bezpośredni dostęp do portu Lightning, aparatu i pozostałych guzików. Niesamowita gładkość i idealna miękkość wynika w dużej mierze z zastosowania nowoczesnej technologii Active Touch.

Solidna i wytrzymała budowa etui

Producent Rearth korzysta wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, dlatego też jest w stanie zaproponować swoim klientom etui z najwyższej światowej półki, które nie zawiedzie w najmniej spodziewanym momencie. Nowoczesne ringke etui wykonane jest w całości z TPU i poliwęglanu (PC). W dużej mierze to właśnie dzięki tym materiałom etui jest nie tylko bardzo lekkie i poręczne, ale również odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo twarda osłona z tyłu obudowy. Poliwęglan jest materiałem przezroczystym, dlatego tez cała obudowa jest odkryta, dzięki czemu można podziwiać niesamowity design nowoczesnych telefonów iPhone.

Wysoki poziom ochrony

Głównym zadaniem ringke etui jest oczywiście zabezpieczenie telefonu. Cały futerał wyposażony jest w specjalny system ochrony przed upadkiem, który potwierdzony jest certyfikatem Military Guard. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że telefon nawet po upadku z dużej wysokości nie ulegnie żadnemu większemu uszkodzeniu.

O czym należy pamiętać?

Firma Rearth ma w swojej ofercie ringke etui w trzech różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz przezroczystych modeli, można znaleźć także różowo-złote etui i czarne akcesoria, które pasują niemal do wszystkiego. Olbrzymią zaletą etui jest kompatybilność z podstawkami do ładowania. Producent Rearth zadbać o to, aby poszczególne wycięcia kabla ładującego w etui znajdowały się w odpowiednim miejscu. Wysoką jakością i niesamowitą precyzją mogą pochwalić się także solidne wycięcia dla głośnika i aparatu. Opisując największe zalety warto wspomnieć także o atrakcyjnej cenie.