Efektowne kasetony 3d

Efektowne kasetony 3d

16 września, 2020 Wyłącz przez swiadowid

Dzięki kasetonom 3d szybko i bez dużego nakładu pracy ozdobisz swoje mieszkanie lub dom. To rozwiązanie pozwala na uzyskanie świetnych efektów, nawet jeśli montaż kasetonów wykonasz samodzielnie, nie mając żadnego doświadczenia. Jeśli szukasz sposobu na udekorowanie ścian lub sufitu, to koniecznie sprawdź dostępne oferty.

Szybki efekt

Ta nietuzinkowa dekoracja ścian, dzięki której całe wnętrze będzie wyglądało bardziej prestiżowo, zainteresuje każdego, kto ceni nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Decydując się na kasetony 3d szybko uzyskasz wspaniałe rezultaty swojej pracy. Wystarczy tylko zastanowić się, który model będzie najlepiej pasował do aktualnego wystroju wnętrza lub wręcz przeciwnie – postawić na totalne zmiany.

Masz małe mieszkanie albo dysponujesz bardzo dużym salonem? W obu przypadkach kasetony3d świetnie się sprawdzą, ponieważ wszystko zależy od ich wzoru. Mogą one powiększać lub ograniczać optycznie przestrzeń. To naprawdę duża zaleta, że dzięki nim wiele zmienisz w swoim mieszkaniu lub domu, unikając gruntownego remontu.

Niska waga to zdecydowany plus

Warto pamiętać o tym, że panele 3d styropianowe wyróżniają się wyjątkową lekkością, co odczujesz już w momencie ich transportu do mieszkania. Trzeba też zaznaczyć, że niska waga tego rodzaju kasetonów sprawia, że są szczególnie bezpieczne. Dzięki swoim właściwościom nie sprawiają problemów podczas przygotowań do montażu, również sama ich instalacja na ścianie lub suficie okazuje się bardzo łatwa.

Może się wydawać, że panele 3d styropianowe nie dadzą wyszukanego, eleganckiego efektu, jednak nowoczesne produkty tego rodzaju mogą nadać pomieszczeniu bardzo wyrafinowany wygląd. Wystarczy pokryć je klejem lub zaprawą klejową w proszku, a później pomalować farbą akrylową, by przekonać się, że naprawdę warto zainwestować w panele 3d ze styropianu.

Kasetony 3d, które mają specjalne przeznaczenie

Niektóre produkty tego typu są przeznaczone do tego, by montować je na suficie. Kasetony sufitowe 3d nadają pomieszczeniu wyjątkowego uroku, ale też mogą pełnić funkcję ochronną. Zabezpieczają sufit przed pobrudzeniem, świetnie pokrywają też istniejące już niedoskonałości, takie jak nierówności, ubytki czy uszkodzenia. Są idealne w przypadku starszych, nieco już zniszczonych mieszkań, ale decydują się na nie także osoby kupujące nowe lokale. Kasetony sufitowe 3d pomagają też stworzyć dobrą termoizolację, jeśli mieszkanie znajduje się pod stropem.

Kasetony 3d to mnóstwo możliwości aranżacyjnych – warto to wykorzystać!