Implantologia w Szczecinie

Implantologia w Szczecinie

13 kwietnia, 2022 Wyłącz przez Redakcja

W Szczecinie znajduje się klinika stomatologiczna, która prowadzi profesjonalną implantologię. Gabinet dentystyczny jest renomowany i bardzo ceniony przez pacjentów. Warto dowiedzieć się więcej o implantach zębowych.

Implanty Szczecin

Usługi prowadzone w klinice stomatologicznej w Szczecinie prowadzone są przez doświadczonych oraz kompetentnych lekarzy stomatologów. Wszystko prowadzone jest przy pomocy asystentek stomatologicznych. Na miejscu do dyspozycji jest nowoczesna infrastruktura, a także sprzęt stomatologiczny. Pacjenci mogą liczyć na fachową implantologię. Mowa tutaj o problemach natury estetycznej. Wszystkie implanty zakładane są w przystępnych cenach.

Implanty zębów Szczecin

Implantacja jest metodą uzupełniania braków zębowych. Jest ona rozwijana oraz udoskonalana od 40 lat. Implantologia przeznaczona jest dla pacjentów, którzy w wyniki choroby bądź urazów, utraciły zęby wraz z korzeniami. W takim wypadku jedynym ratunkiem jest wszczepienie tytanowych korzeniu. Kolejno osadza się na nich koronę, most, a także protezę. W ten sposób uzyskiwane jest uzupełnienie protetyczne najlepiej jakości. Tego typu zabieg pozwoli przywrócić pacjentowi maksymalny komfort przy zachowaniu wytrzymałości właściwej prawdziwym zębom. Warto zaznaczyć, że przy właściwej dbałości o higienę jamy ustnej, tego typu implanty zębów Szczecin można zachować do końca swojego życia.

Implanty Szczecin cennik

Wszelkie braki, nawet pojedynczego zęba, zwłaszcza w przednim odcinku łuku zębowego, to dość istotny problem w naturze estetycznej oraz czynnościowej – mowa tutaj o zaburzeniach funkcji żucia. Ponadto jest to problem natury psychologicznej, bowiem brak zęba może wpływać na brak pewności siebie. Dlatego idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest zastosowanie implantów dentystycznych. W Szczecinie oferowane są implanty zębowe bardzo małych rozmiarów. Warto pamiętać, że tytanowe śruby umieszczane są chirurgicznie w kościach szczęk. Skutecznie zastąpią korzeń brakującego zęba. Cena implantu zależeć będzie od indywidualnego problemu pacjenta. Przeważnie mowa tutaj o wydatku rzędu 3300 złotych, w przypadku implantu ,,MIS” – jest to cześć chirurgiczna. Natomiast obudowa na implancie to koszt około 3500 złotych. W przypadku podniesienia dna zatoki szczękowej trzeba liczyć się z wydatkiem 7000 złotych.