Akcesoria telefoniczne Ringke Rearth

Akcesoria telefoniczne Ringke Rearth

19 marca, 2020 Wyłącz przez Redakcja

Firma Ringke Rearth to producent osprzętów telefonicznych, istniejący na rynku od 2003 roku. Akcesoria telefoniczne tej firmy cieszą się dużą popularnością ze względu na doskonałą jakość i niezawyżone ceny.

Ochrona obudowy telefonu

Produkowane przez Ringke etui występują w kilku modelach, zabezpieczających smartfona między innymi przed zarysowaniem, a część z nich amortyzuje również upadek.

Najbardziej popularny, stworzony przez Ringke case na telefon to model Fusion. Ten model łączy w sobie amortyzację miękkiego i giętkiego silikonu z odpornością na zarysowania poliwęglanu. Pozwala smartfonowi przetrwać bez szwanku upadek nawet z dość dużej wysokości, a przy tym nie wpływa negatywnie na takie funkcje telefonu jak tylny aparat o niestandardowych wymiarach czy nietypowo ulokowany czytnik linii papilarnych.

Euti Fusion posiada także specjalna powłokę antystatyczną, zabezpieczającą zaprojektowany przez Ringke case na telefon przed zbieraniem kurzu, co zapewnia estetyczny wygląd smartfona.

Stworzona specjalnie z myślą o produkowanym przez Ringke etui telefonicznym technologia “shock absorption” pozwala na maksymalne zabezpieczenie smartfona nawet przy upadku lub gwałtownych wstrząsach. Z tego względu etui Fusion jest polecane osobom pracującym w trudnych warunkach, których telefon mógłby ulec przypadkowemu uszkodzeniu, znajdując się w kieszeni. Specjalnie zaprojektowane, zakrzywione i lekko uwypuklone krawędzie wokół tylnego aparatu chronią jego delikatną powierzchnię przed zarysowaniami na płaskich powierzchniach. To pozwala zachować najlepszą możliwą jakość wykonywanych zdjęć.

Cienkie etui Ringke – dla zachowania unikalnego designu

Ringke zdaje sobie sprawę, że wiele smartfonów zostało stworzonych w zupełnie dla nich specyficznym kształcie, dlatego stworzył modele etui o niezwykle cienkiej gumie, zapewniające maksymalne zachowanie kształtu telefonu.

Etui te to modele Air, Air Prism oraz Slim. Te modele nie zapewniają tak mocnej ochrony przed wstrząsami czy upadkiem jak model Fusion, dlatego są polecane osobom pracującym w lekkich warunkach, nienarażonych na gwałtowne ruchy czy drgania.

Inne akcesoria w ofercie Ringke

Chcąc zapewnić maksymalną ochronę i funkcjonalność smartfonów, Ringke tworzy również inne akcesoria telefoniczne. Często do etui dołączane są również wysokiej jakości szkła hartowane, oferujące maksymalną ochronę ekranu dotykowego.

Oprócz etui i szkieł hartowanych, Ringke tworzy także wysokiej jakości, niezawodne ładowarki indukcyjne o eleganckim wyglądzie oraz bezpieczne uchwyty na telefon do samochodu.