Tchnij nowe życie w swoją łazienkę z płytkami Aparici!

Tchnij nowe życie w swoją łazienkę z płytkami Aparici!

28 grudnia, 2022 Wyłącz przez swiadowid

Aparici-kim jesteśmy?

Aparici to jedna z najbardziej znanych marek płytek ceramicznych na rynku. Historia firmy sięga 1960 roku, kiedy to w Izraelu powstała pierwsza fabryka wytwarzająca płytki ceramiczne. Od tego czasu firma Aparici stale rozwija się i jest obecna na rynku w Hiszpanii, Izraelu, Włoszech, Francji, Belgii, Holandii, Grecji, Turcji, a także w Stanach Zjednoczonych.

Firma Aparici oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych, dostosowanych do potrzeb każdego klienta. W ofercie znajdują się zarówno płytki dekoracyjne, jak i funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Wśród płytek dekoracyjnych znajdują się zarówno płytki zdobione motywami kwiatowymi, jak i bardziej nowoczesnymi wzorami. Płytki funkcjonalne są idealne do łazienek i kuchni, dzięki swojej wytrzymałości i odporności na wilgoć.

Aparici wyróżnia się również jakością swoich produktów. Płytki są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Kolory i wzory są wyraźne i wyraziste, co sprawia, że produkty marki są szczególnie atrakcyjne dla klientów.

Płytki Aparici- oferta

Płytki Aparici można znaleźć w wielu odsłonach. Oferta firmy składa się z takich produktów jak:

1. Gresowe płytki podłogowe

2. Glazurowane płytki podłogowe

3. Gresowe płytki ścienne

4. Glazurowane płytki ścienne

5. Dekory ceglano-gresy

6. Dekory ceglano-glazurowane

7. Płytki ceramiczne wielkoformatowe

8. Dekoracyjne listwy płytkowe

9. Płytki z rysunkiem

10. Cienkowarstwowe płytki ceramiczne

11. Listwy dekoracyjne z gresu

12. Akcesoria do płytek ceramicznych

Bardzo dużą popularnością cieszą się płytki imitujące tkaninę, która sprawia wrażenie aksamitnej i przyjemniej w dotyku.

Inny wpis o podobnej tematyce: https://styldowolny.pl/plytki-ceramiczne-aparici/